„Mroczny świat magii, sekretów i intrygi”

Holly Cathers bohaterka książki ,, Wyklęci. Wiedźma”- Nancy Holder i Debbie Viguié była zwykła nastolatką. Dziewczyna prowadziła normalne i spokojne życie… do czasu.

Holly wybrała się z rodziną i  najlepsza przyjaciółką Tiną na spływ pontonem. Podczas wycieczki zdarzył się wypadek, przez który jej najbliższe osoby zginęły. Po śmierci rodziny nastolatka musiała zamieszkać w Seattle ze swoja ciotką i jej córkami –  Amandą i Nicole. Mimo niedługiego pobytu w miasteczku dziewczyna zauważa dziwne rzeczy i doświadcza wielu przygód, co sprawia, że zapomina o bólu po stracie najbliższych. Z biegiem czasu Holly dowiaduje się o konfliktach między rodami Cahors i Deveraux, które są powiązane z magią i tajemnicami. Wychodzi na jaw, że dziewczyna jest bardzo ważna osobą w tym sporze, może bardzo zmienić dotychczasową sytuację. Posiada specyficzne zdolności.

W książce nie mogłoby się obyć bez wątku miłosnego. W powieści Holder i Viguié pojawia się chłopak, który sprawia, że serce Holly bije szybciej. Nastolatka ma jednak wrażenie, że skądś go zna.

Książka jest tajemnicza i bardzo ciekawa. Sądzę, że autorki chciały napisać historię, która będzie dość żywa, więc dużo się w niej działo.

W niektórych momentach nawet zbyt wiele.

Powieść pt.: ,,Wyklęci. Wiedźma” bardzo mi się spodobała, sądzę, że mogłabym do niej kiedyś wrócić i z chęcią przeczytać jeszcze raz. Polecam wszystkim, a zwłaszcza miłośnikom książek fantasy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s