„Kiedy odszedłeś” Jojo Mores

Książkę, którą chciałam wam polecić jest autorstwa Jojo Mores. Ma ona tytuł „Kiedy odszedłeś”. Trafiłam na nią nie przez przypadek. Już wcześniej czytałam pierwszą część, a ta stanowi jej kontynuacją. Autorka jest znana na całym świecie a jej dzieła są tłumaczone na rożne języki i sprzedawane w milionach egzemplarzy.

Książka opowiada o dziewczynie, która straciła bliską osobę. Jeśli chcesz wiedzieć kogo i jak koniecznie przeczytaj „Zanim się pojawiłeś”, ja nie będę ci tego zdradzać. Główna bohaterka  po ciężkich przeżyciach postanawia nie tracić czasu i bierze się za siebie. Znajduje pracę i zaczyna żyć od nowa. Pewnego dnia po powrocie do domu, idzie na dach budynku. Jak co wieczór spaceruje po murku na samej jego krawędzi. Tego dnia nie była tam sama. Głos, który usłyszała wytrącił ją z równowagi. Zleciała na sam dół z kilku piętrowego bloku. Co się z nią stało? Kto stał na dachu? Na te pytania odpowiesz tylko wtedy, gdy przeczytasz dzieło Jojo Mors.

Serdecznie zachęcam cię do przeczytania tej książki. Myślę, że spodoba się ona każdemu. Nie ma tu rzeczy nierealnych, wręcz przeciwnie przedstawia to, co może się zdarzyć w zwykły dzień. Osobiście pokochałam tę książkę. Bywały momenty, w których chciałam się popłakać, ale też takie kiedy uśmiechałam się do kartki. Jeśli szukasz lektury na długie, jesienne wieczory, powinieneś sięgnąć właśnie po nią.

Julia Turko

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s